PURPL GU10 armatuur in zwart met een rand van 95 mm voor zaaggaten van 80 tot 90 mm – ideaal als je oude spots vervangt. Tot 35° kantelbaar, gemaakt van aluminium en geleverd met GU10 fitting. Elke standaard GU10 LED spot past. Lees meer.
✔️ Zaagmaat 80-90 mm: dekt ook ruimere, bestaande gaten af
✔️ Tot 35° kantelbaar: richt het licht precies waar je wilt
✔️ GU10 fitting inbegrepen: klaar om aan te sluiten
✔️ Mat zwart aluminium: strak contrast op een licht plafond
✔️ Lamp naar keuze: elke standaard GU10 LED spot past
➖ GU10 lamp niet inbegrepen – kies een GU10 LED spot
Het PURPL GU10 armatuur in zwart heeft een rand van 95 mm en is bedoeld voor plafondgaten van 80 tot 90 mm. Daarmee vervang je oude inbouwspots zonder het gat te hoeven bijwerken. Het aluminium armatuur kantelt tot 35° en wordt geleverd met GU10 fitting; de lamp kies je zelf.
Dit GU10 armatuur is gemaakt voor plafonds waar al een ruimer gat in zit: de rand van 95 mm dekt openingen van 80 tot 90 mm netjes af. Handig als je oude halogeenspots vervangt of als een gat net te groot is uitgevallen, want je hoeft niets te plamuren of bij te werken.
De zwarte afwerking zorgt juist voor contrast: op een wit plafond wordt de spot een strak designaccent, op een donker of houten plafond valt hij weg. Mooi in een modern of industrieel interieur met zwarte details. Bekijk ook onze andere zwarte spots.
In het armatuur past elke standaard GU10 LED spot; de fitting zit er al bij. Zo bepaal je zelf de lichtkleur, bijvoorbeeld 2700 K voor een warme sfeer of 4000 K voor helder licht in een werkkamer.
Wil je kunnen dimmen? Combineer het armatuur dan met dimbare GU10 LED spots en een passende LED inbouwdimmer. Met de kantelfunctie draai je de lichtbundel tot 35°, handig om een schilderij, boekenkast of eettafel uit te lichten.
Zaag een gat van 80 tot 90 mm in je gipsplaat- of verlaagd plafond en sluit de meegeleverde GU10 fitting aan op 230 V. Druk het armatuur daarna in de opening; de twee veerklemmen houden het vast. Twijfel je over de aansluiting, laat die dan doen door een installateur.
Houd boven het plafond rekening met minimaal 17,5 mm inbouwhoogte plus de lengte van je lamp. Met een gangbare GU10 spot van circa 57,5 mm heb je dus ongeveer 75 mm ruimte nodig.
In de doos
Ja. Het armatuur is bedoeld voor openingen van 80 tot 90 mm en de rand van 95 mm valt bij een gat van 88 mm nog rondom over het plafond. Is je gat groter dan 90 mm, dan blijft er te weinig rand over en houden de veerklemmen het armatuur niet goed vast.
Zaag je zelf, dan is 80 mm de beste maat voor dit armatuur: de veerklemmen hebben dan de meeste grip. Gebruik het bereik tot 90 mm vooral voor bestaande gaten die al ruimer zijn.
Alleen buiten de natte zones. Met IP20 is het armatuur niet beschermd tegen spatwater, dus boven bad of douche is het niet geschikt. Kies daar een spot uit onze LED spots voor de badkamer met IP44 of IP65.
Ja. Dezelfde Ø95 mm-versie is er ook in wit, met dezelfde zaagmaat van 80 tot 90 mm en dezelfde kantelfunctie. Zo kun je per ruimte kiezen zonder andere gaten te hoeven zagen.
Kortingen worden automatisch verrekend bij afrekenen